Witamy na wortalu Armia Call of Duty - gry z serii CoD: Modern Warfare & Black Ops!

www. Call of Duty Warfare .pl

  • Strona główna
  • Forum
  • Galeria
  • Wideoteka
  • Download
  • Redakcja
  • FAQ
  • Linki
  • Kontakt

Odwiedza nas 17 gości.

Frakcje

Milo @ 26.09.2014, 09:05

W tym artykule znajdziecie opisy wszystkich frakcji występujących w Call of Duty: Advanced Warfare.

Atlas Corporation

Prywatna korporacja militarna sponsorowana i dowodzona przez Jonathana Ironsa.

Jonathan Irons

Korporacja Atlas stała się znana po tym jak dostała się do Bagdadu po drugiej wojnie w Zatoce, osiągając lepsze rezultaty w boju niż konwencjonalne wojska kierowane przez rząd USA. Dzięki sporemu budżetowi, nowoczesnym technologiom i wysokiej skuteczności została pierwszą prywatną organizacją zasiadającą w United Nations Security Council. Jako największa korporacja na świecie stworzyła najbardziej zaawansowany technicznie pojazd bojowy. Mówi się o większym poparciu społecznym dla Atlasa niż dla prezydenta USA, a w krajach zarówno pierwszego jak i trzeciego świata jest znany jako "Wybawca". Laureat prestiżowej nagrody za największe innowacyjne osiągnięcie w technice z 2051 roku.

Sentinel Task Force

Grupa ta pojawia się w grze jako oponent korporacji Atlas. Po raz pierwszy została wychwycona przez fanów serii na zdjęciu przedstawiającym wynik meczu multiplayer, w którym Sentinel Task Force zmierzyło się z Atlas Corporation:

Potwierdzeniem jest specjalna paczka personalizująca naszą postać w multiplayer, w której skład wchodzi m.in. łatka na broń z logo Sentinel:

Dodatkowo logo Sentinel Task Force pojawiło się także na obudowie specjalnej edycji konsoli Xbox One w klimacie Call of Duty: Advanced Warfare:

... oraz na słuchawkach Turtle Beach:

... i kilku innych gadżetach:

US Marines

Tej grupy chyba przedstawiać nie trzeba. Marines pojawiają się w większości odsłon serii Call of Duty i stają do boju na rozmaitych frontach. Trzon armii USA w wielu misjach.

Policja San Francisco

Policja miasta San Francisco po raz pierwszy widziana w grze była podczas misji Collapse, asystując komandosom z Sentinel Task Force podczas próby zatrzymania małej grupki terrorystów, transportujących materiały wybuchowe na most Golden Gate.

KVA

To globalna organizacja terrorystyczna pojawiająca się w Call of Duty: Advanced Warfare. Aktualnie brak bardziej szczegółowych informacji.

Sonda

Na jakiej platformie zagrasz w CoD:AW?

PC - 51.6%
Xbox 360 - 6.5%
Xbox One - 8.1%
PlayStation 3 - 11.3%
PlayStation 4 - 22.6%

Razem głosów: 62
Ostatnie tematy
Serwisy zrzeszone