Witamy na wortalu Armia Call of Duty - gry z serii CoD: Modern Warfare & Black Ops!

www. Call of Duty Warfare .pl

  • Strona główna
  • Forum
  • Galeria
  • Wideoteka
  • Download
  • Redakcja
  • FAQ
  • Linki
  • Kontakt

Odwiedza nas 9 gości.

CoD: Black Ops

31.05.2015, 18:01 Black Ops III już w przedsprzedaży

Kategoria CoD: Black Ops

Już teraz można składać zamówienia na przedpremierową wersje Call of Duty Black Ops III. Co nam to da? Otóż dostaniemy dostęp do zamkniętej Bety najnowszego CoD'a. Zamówienia można dokonać w sieciach tradycyjnych sklepów Media Markt i Saturn, poprzez kupno specjalnego pudełka z kodem uprawniającym do dostępu do wersji beta (w sprzedaży znajdują się wersje na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One).

Dodany przez: mikiwas_PL

28.04.2015, 19:21 Znamy premierę nowego Black Ops'a!

Kategoria CoD: Black Ops

Znamy już premierę nowego Call of Duty oraz platformy na których zagramy w najnowszy twór Treyarch'a.

Activision już oficjalnie ogłosiło najnowszą część tak wyczekiwanego CoD'a. Znamy już datę premiery, wymagania oraz wiele więcej ciekawych szczegółów odnośnie Black Ops III ale po kolei. Premiera, bo na to zapewne wszyscy czekali zaplanowana jest na 6 listopada 2015 roku w Stanach Zjednoczonych. Nie wiadomo jednak czy ta data będzie datą premiery w Polsce. Po drugie,wiadomo na jakich platformach będzie nowe Call of Duty. Nie zobaczymy już go na konsolach starej generacji, więc od nowego CoD'a będzie można domagać się lepszej grafiki niż poprzednicy. Standardowo, gra Treyarch'a trafi też na PC.

Po krótkiej analizie zapowiedzi CoD'a można stwierdzić, że rozgrywka nie będzie za bardzo odbiegać od poprzednich części. Tak jak ostatnio modnie, pojawią się futurystyczne bronie które widzieliśmy w Black Ops II czy też gadżety wojskowe z Advanced Warfare. Oczywiście to tylko trailer więc nie można przewidywać z niego jaka będzie gra, lecz przypuszczam, że nie długo na stronie będziecie mogli przeczytać wiele ciekawostek ukrytych w tym teaserze. Od razu mogę zdradzić, że jedna z misji, dziać się będzie w Turcji. Więcej już niebawem :).

Dodany przez: mikiwas_PL

14.04.2012, 09:44 Przetrzepując YT #3

Kategoria CoD: Black Ops

Boom Headshot! Mamy ładne, sobotnie przedpołudnie, dlatego z przyjemnością serwuję Wam kolejny, dobrze wykonany montaż. Tym razem pochodzi on z Black Opsa i niech to będzie swoiste, klimatyczne preludium do wyczekiwanego teasera.

Po raz kolejny fani quick scopów nie będą mogli narzekać, do tego odrobinę noscope. Poza tym cała masa multikilli z automatu, zwieńczonych znakomitym montażem. Całość jest dopełniona przez świetne, rockowe brzmienia.

Dodany przez: Milo

10.04.2012, 09:43 Oficjalne logo Black Ops 2 i data teasera (?)

Kategoria CoD: Black Ops

Oto kolejny news z cyklu "plotki i spekulacje" dotyczące zapowiadanego Black Ops 2. Z góry uprzedzam, że żadna z poniższych informacji nie jest oficjalnie potwierdzona przez Activision, ani Treyarch dlatego zalecam potraktować to z lekkim przymrużeniem oka :)

Cała "sprawa" dotycząca wszystkich domniemań o BO2 zdaje się pozornie klarować, a to głównie za sprawą internetowego wycieku pewnego, tajemniczego obrazka:

BO2

Powyższa grafika została podobno odnaleziona przez pewnego internautę w czeluściach oficjalnej witryny Call of Duty. Widnieje na niej (prawdopodobnie) finalne logo Black Ops 2 oraz pewna data - 28 kwietnia 2012. Media spekulują iż może być to data ujawnienia Teaser Trailera z zapowiadanej gry, co jest w pewnym stopniu uzasadnione, gdyż większość ostatnich części CoD swoje pierwsze zapowiedzi ujawniała właśnie z końcem kwietnia.

Równie dobrze obrazek ten może być zwyczajnym fake'em, a spreparowanie takiego loga nie musi być specjalnym graficznym wyczynem, dlatego osobiście podchodzę do tego z dystansem.

Dodany przez: Milo
Sonda

Na jakiej platformie zagrasz w CoD:AW?

PC - 51.6%
Xbox 360 - 6.5%
Xbox One - 8.1%
PlayStation 3 - 11.3%
PlayStation 4 - 22.6%

Razem głosów: 62
Ostatnie tematy
Serwisy zrzeszone